Per. Eki 24th, 2019

BTC Türk

Bitcoin ve geleneksel ekonomi normları ve yatırım araçlarına yakından bakış.

Bankaya Gitmeden Nasıl Kredi Çekebilirim ?

2 min read

Bankaya Gitmeden Nasıl Kredi Çekebilirim

Bankaya gitmeden kredi çekmek mümkündür. Ancak öncesinde daha önceden bankada hesap açtırılmış olması şarttır. Bu hesap açtırma işlemi, maaş hesabı, emekli maaş hesabı ve bireysel hesaptır. Bankada hesabı olan kişiler bankaya gitmeden kredi çekebilir.

SMS İle Bankaya Gitmeden Kredi Çekmek

Bankaya gitmeye gerek kalmadan kredi çekilmesi SMS ile mümkündür. Bankalar hesap açma sırasında sizden kişisel bilgilerin yanı sıra iletişim bilgilerinizi de alır. Bu iletişim bilgileri ile bankaya ulaştığınızda bankalar sizin kimlik bilgilerinize de ulaşır. Bazı bankalar SMS ile kredi imkanı verir. Bu başvuruların bir kısmı ön başvuru olarak gösterilse de yine de bankaya gidilmeden kredi başvurusu yapılır. Başvuru onaylandığında para hesabınıza geçer.

İnternet Bankacılığı İle Bankaya Gitmeden Kredi Çekmek

Bankada hesabı bulunan kişiler, internet şubesi aracılığıyla hesaplarının tüm kontrollerini yapabildikleri gibi, hesapları üzerinde işlemlerde yapabilirler. Bu işlemleri yapabilmeleri için internet şubesi hizmeti alıyor olmaları gerekir. İnternet şubelerine giriş yapan kişiler, bankalarına internet üzerinden kredi başvurusu yapabilir. Krediler menüsünden kredi başvurusu yapılır. Kredinin onaylanması üzerine, kredi miktarı hesaplarına anında yatırılır. Bu işlem kolay bir işlemdir ve bankaya gidilmeden kredi çekilir. Bu işlemin tamamı sizin direktifleriniz doğrultusunda yapılır.

Telefon Bankacılığı İle Bankaya Gitmeden Kredi Çekmek

Telefon bankacılığı üzerinden bankaya gitmeden kredi çekmek için bankaya hesap açma işleminde bu işlemin imza ile onaylanmış olması gerekir. Telefon bankacılığı görüşmesiyle bankaya gitmeden kredi çekmek mümkündür. Telefon bankacılığı yetkilisi ile yapılan görüşmede çekilmek istenilen kredi miktarı ve vade sayısı bildirilir. İşlemler sonrasında ön başvuru yapılır. Başvuru sonucunuz size SMS ile bildirilir. Kredi tutarı onayınız üzerine banka hesabınıza otomatik olarak aktarılır.

Nakit Avans Yöntemiyle Bankaya Gitmeden Kredi Çekmek

Bankaya gitmeden kredi çekmenin bir diğer yöntemi de taksitli nakit avans çekmektir. Bu işlem kredi kartı üzerinde limit olması durumunda yapılır. Telefon veya internet bankacılığı üzerinden işlem yapılır, bu işlemde onay süreci yoktur. Taksit sayısı ve tutar girilir. Kartınız müsaitse çekmek istediğinin tutar anında çekilecek ve hesabınıza aktarılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.